Įranga

prekė prekė prekė
prekė
prekė prekė


„Elpress“ – viena iš pasaulyje pirmaujančių kompanijų, rinkai tiekiančių pramoninę higieną užtikrinančius produktus. Olandijoje įsikūrusi įmonė šia veikla užsiima jau daugiau kaip 35 metus. Klientams siūlomi išbaigti, pačioje „Elpress“ sukurti ir pagaminti sprendimai. Pagrindinės produktų linijos susijusios su darbuotojų asmens higienos užtikrinimu ir dezinfekcija, valymo ir pramoninio plovimo sistemomis bei gamybinių nuotekų tvarkymu.

„Elpress“ produkcija yra ergonomiška, pasižymi funkcionalumu ir aukšta kokybe. Įmonė turi išplėtotą įrangai skirtų priedų asortimentą, taip pat tiekia atsarginius komponentus. Daugelyje gaminių yra integruoti jutikliai ir kompiuterinio valdymo funkcijos, leidžiančios optimizuoti energijos, vandens ir cheminių medžiagų sąnaudas.

http://www.elpress.com/

prekė prekė prekė prekė

 

Tarptautinė įmonių grupė „Ulma Group“ įsikūrusi šiaurinėje Ispanijos dalyje ir yra vienas didžiausių pramonei skirtos įrangos gamintojų. Rinkoje „Ulma“ aktyviai veikia daugiau kaip pusę amžiaus ir aukščiausią prioritetą skiria inovacijoms ir pridėtinę vertę generuojantiems produktams kurti.

Įmonių grupę sudaro 8 strateginiai verslo padaliniai, užsiimantys modulinių statybinių konstrukcijų, pramoninių krautuvų, šiltnamių įrangos, vamzdynų, konvejerių komponentų, pakavimo įrangos, logistikos ir statybos inžinerijos produktų kūrimu ir gamyba. Įmonė klientams siūlo patikimus ir saugius įvairioms pramonės šakoms pritaikytus sprendimus, užtikrinančius aukštą kokybę ir užsakovo tikslų įgyvendinimą.

http://www.ulmainoxtruck.es/

prekė prekė prekė prekė


„Cool it“ – Vokietijos rinkoje pirmaujančias pozicijas užimantis durų sistemų gamintojas. Įmonė jau daugiau kaip 25 metus tiekia technologiškai pažangias durų sistemas, kurios naudojamos ne tik maisto gamybos ir saugojimo įrangoje, bet ir kitų tipų aukštais techniniais reikalavimais pasižyminčiuose įrenginiuose. Įmonėje kuriamais ir gaminamais sprendimais galima pasikliauti sudėtingiausiomis
sąlygomis: kai turi būti tenkinami aukšti higienos reikalavimai, kai reikalingas mechaninis tvirtumas, uždarymo sandarumas ar patikimumas, atsparumas karščiui arba gebėjimas izoliuoti šilumą. Siūlomi įvairūs konstrukciniai produktų variantai, įskaitant vyriais tvirtinamas, stumdomas arba dvipusio varstymo duris. Klientai gali rinktis įvairius spalvinius gaminių variantus, skirtingas paviršiams padengti naudojamas dangas. „Cool it“ produktams gaminti naudoja aukštos kokybės medžiagas ir modernias technologijas.

http://www.coolit.de/en/

prekė prekė prekė prekė


 
Tarptautinė daugiau kaip 60 šalių veiklą vykdanti įmonė „Nergeco“ jau 30 metų specializuojasi įvairiose pramonės šakose naudojamų durų ir jų sistemų gamybos srityje. Produktų išskirtinumas -  aukštas uždarymo ir atidarymo saugumo lygis, didelė greitaveika, ilgaamžiškumas, itin mažos energijos sąnaudos. „Nergeco“ gaminiai suderinami ne tik su standartiniais, bet ir pavienėms įmonėms būdingais pramoninės veiklos procesais. Plati produktų gama, apima plaunamas, atsparias korozijai, sandarias ar net papildomai izoliuotas gamybinių patalpų, garažų, saugyklų duris, naudojamas tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis. Siūlomi standartiniai ir specializuoti durų ir vartų automatizavimo sprendimai. „Nergeco“ savo produktuose nuolat diegia naujoves – taip užtikrinamas globalios rinkos poreikius tenkinantis kokybės lygis. Reikliausiems savo klientams „Nergeco“ siūlo individualius sprendimus.
 
prekė prekė prekė prekė